SJESTA DLA AKTYWNYCH 
cykl spotkań dla aktywnych, ale zmęczonych 


Zapraszamy Was na cykl spotkań wspierających aktywnych mieszkańców miasta, którzy z zaangażowaniem działają na rzecz innych, ale czują zmęczenie, wypalenie lub obniżoną motywację. Ponieważ z raportów opublikowanych w 2020 roku wynika, że wielu aktywistów i pracowników organizacji pozarządowych jest zmęczonych i doznaje objawów wypalenia, chcemy zaoferować Ci przestrzeń do rozmowy: dzielenia się doświadczeniami, wspólnego szukania dobrych praktyk, narzędzi i rozwiązań, dzięki czemu na nowo poczujesz energię i chęć do działania i będziesz nią w stanie zarazić innych. Spotkania moderuje Ula Rapacka, doświadczona trenerka, która często wspiera klientów indywidualnych i zespoły w takich kwestiach jak zarządzanie swoją energią życiową, równoważenie pracy i życia prywatnego, dbanie o dobrostan w pracy zdalnej i higiena cyfrowa. 


Temat pierwszego spotkania: „Post-pandemiczne odpoczywanie”


Spotkania są cykliczne i bezpłatne. Pierwsze spotkanie odbędzie się 19 lipca o godzinie 18:00 w Warsztacie Warszawskim przy Pl. Konstytucji 4.

Prowadząca: Ula Rapacka. Trenerka, wykładowczyni i coach. Moją misją jest wspieranie klientów w znajdowaniu dla siebie niepowtarzalnego miejsca w świecie, w skonstruowaniu życiowej roli, która pozwoli im realizować się z zaangażowaniem i w satysfakcjonujący sposób. Mam kilkanaście lat doświadczenia trenerskiego, w tym ponad siedem lat pracy jako doradca kariery. Pracuję dla klientów z pięciu kontynentów – m.in. aktywistów klimatycznych, nauczycieli, dyplomatów i urzędników unijnych, przedsiębiorców i menedżerów, naukowców, dziennikarzy i artystów. W związku z tym, że temat wypalenia stawał się coraz bardziej obecny w moich rozmowach, od 2013 roku prowadzę warsztaty z zarządzania czasem i energią, szkolenia z radzenia sobie ze stresem, sesje mindfulness, warsztaty relaksacyjne i artterapeutyczne. Od kilku lat zajmuję się też tak zwanym technostresem, czyli przeciążeniem informacyjnym.Sama regularnie spędzam czas offline, ćwiczę jogę i zumbę, jeżdżę na rowerze i spaceruję z psem, gotuję, czytam i ilustruję literaturę. Jestem pasjonatką dramy, improwizacji teatralnej, neurobiku i medytacji.


Wydarzenie jest bezpłatne, jednak ze względu na ograniczenia związane z sytuacją epidemiologiczną, a co za tym idzie obowiązującym limitem miejsc na spotkaniu, prosimy o zgłoszenie chęci uczestnictwa w wydarzeniu wypełniając formularz https://forms.gle/PG7FcPitZpDMAPVC6 lub pisząc do nas na adres warsztat@grupawdzialaniu.pl


Spotkanie jest częścią cyklu “SJESTA DLA AKTYWNYCH – spotkania wspierające aktywnych mieszkańców miasta, którzy z zaangażowaniem działają na rzecz innych, ale czują zmęczenie, wypalenie lub obniżoną motywację.”Projekt jest finansowany ze środków m.st. Warszawy.Organizatorem wydarzenia oraz nowym administratorem Warsztatu Warszawskiego jest Fundacja kulturotwórcza “Grupa w Działaniu”.Dane zapisywane w formularzu są zbierane na potrzeby prowadzenia zapisów na wydarzenie, oraz w celu komunikacji z uczestnikami wydarzeń w sprawach związanych tylko i wyłącznie z realizowanym cyklem spotkań.