Zapraszamy w każdy czwartek kwietnia o 17:00 na spotkania w Warsztacie Wirtualnym. To propozycja skierowana dla każdego, kto ma potrzebę kontaktu z innymi i ze sobą samym. Tu możesz porozmawiać, zrozumieć co dzieje się z Tobą w różnych sytuacjach, odkrywać siebie. Spędź czas miło i ciekawie.

1. Pierwsze spotkanie 9 kwietnia 2020, godzina 17.00 “Moje nastroje i emocje- co robić, żeby czuć się dobrze w nowej sytuacji?”

Zapraszam wszystkich, którzy mają potrzebę spotkania z innymi w wirtualnej przestrzeni i zadbania o siebie. Poruszamy tematy związane z oswajaniem sytuacji nieznanej; szukamy tego co pomaga nam działać i zastanowimy się jak radzić sobie z trudnymi emocjami, w tym z lękiem i strachem. Na tym spotkaniu mamy możliwość też podzielić się swoimi sprawdzonymi sposobami na poprawę humoru 😉 

Przygotuj sobie przyjemne i wygodne miejsce, kubek ciepłej herbaty lub butelkę wody. Miej także kartkę oraz coś do pisania. 

2. Drugie spotkaniem 16.04.2020, godzina 17.00 “Sztuka bycia sobą”

Wspólnie poszukajmy sposobów na nudę, na działanie i na to aby znów wziąć głęboki oddech. Pozwolimy aby nasze głowy odetchnęły a ciało mogło się zrelaksować. Znajdziemy też przestrzeń do poszukiwania w sobie tych cech, które w sobie lubimy, które chcemy rozwijać, o których zapomnieliśmy. Przekonaj się ile masz jeszcze w sobie do odkrycia 🙂  porozmawiamy tez o ty jak działania artystyczne i kontakt ze sztuką na nas wpływają.

Znajdź sobie miejsce, w którym będziesz czuć się dobrze. Rozłóż sobie koc/ matę, ubierz się wygodnie. Przygotuj sobie kartkę i mazaki/ kredki/ długopis. Miej też w pobliżu butelkę wody lub kubek dobrej herbaty. 

3. Spotkanie 23.04.2020, godzina 17.00 “Jestem tutaj!”

Tu oddaję Wam głos 🙂 To spotkanie, w którym spróbujemy poznać nasze pragnienia, potrzeby, marzenia. I będziemy starać się na nie odpowiedzieć. To przestrzeń dla Ciebie, dla Was. Poproszę Cię o napisanie, jakie tematy masz chęć poruszyć, o czym chcesz porozmawiać, czym podzielić się z nami.

4. Spotkanie – niespodzianka 30.04.2020 godzina 17.00

podsumowanie tego cyklu zajęć. O szczegółach poinformuję Was przed zajęciami.

Spotkajmy się!

Pozdrawiam i zapraszam Cię!

Karina Rudzka, pedagog, promotor zdrowia
Zawodowo związana z pomocą społeczną i MAL. Wspiera rodziny z dziećmi, osoby przeżywające trudności związane z przechodzeniem kryzysu, prowadzi grupy dla społeczności lokalnych, rodziców z dziećmi, kobiet. Pracuje wykorzystując elementy arteterapii i Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach.
Uwielbia taniec, muzykę, działania twórcze, kwiaty i podróże. Przede wszystkim – lubi pracę z drugim człowiekiem! Dlatego w czasie trwania stanu zagrożenia epidemiologicznego służy wsparciem i ciepłym słowem.

1️⃣- czwartek 9 kwietnia o 17:00

2️⃣- czwartek 16 kwietnia o 17:00

3️⃣- czwartek 23 kwietnia o 17:00:

4️⃣- czwartek 30 kwietnia o 17:00:

🌐Łączymy się przez ten link: https://zoom.us/j/3641679013?pwd=L1UzSDdMUFdyZWh2TWZMR2I0a3FnZz09

🔑HASŁO PRZY POŁĄCZENIU: warsztat

FACEBOOK: https://www.facebook.com/events/2340049336288349/