30.11.2020 (poniedziałek) w godz. 10.00-12.00 zapraszamy wszystkich Warszawiaków zainteresowanych wsparciem osób z niepełnosprawnością intelektualną oraz współpracą z OzNI na szkolenie z zakresu współpracy z osobami z niepełnosprawnością intelektualną.

Formuła tego spotkania będzie inna niż wszystkie dotychczasowe. Tym razem ekspertami będą dwie dorosłe osoby z niepełnosprawnością intelektualną, które dzięki własnej determinacji i wsparciu ze strony najbliższych oraz zaangażowanych terapeutów i nauczycieli, osiągnęły samodzielność.

Prelegentów będzie wspierać trener samodzielności, pan Tomasz Adamczuk ze Stowarzyszenia Otwarte Drzwi. Spotkanie będzie dotyczyło poznania ich historii i doświadczeń, zwrócenia uwagi na savoir- vivre w kontakcie z osobami z niepełnosprawnościami. Poruszymy też temat stereotypów dotyczące kontaktów z OzNI.

Będzie to też przestrzeń do dyskusji, wymiany kontaktów i doświadczeń.

Serdecznie zapraszamy!


Spotkanie odbędzie się na zoomie, łączymy się przez link:
https://us02web.zoom.us/j/83790217366

Na spotkanie zaprasza wirtualny Warsztat Warszawski.
Spotkanie organizuje Ośrodek Pomocy Społecznej dzielnicy Wola m.st. Warszawy w ramach programu „Warszawski zintegrowany model wsparcia środowiskowego osób dorosłych z niepełnosprawnością intelektualną- testowanie i wdrażanie modelu.”

Szczegółowe informacje o projekcie uzyskać można na stronie https://wcpr.pl/pikoni oraz facebook/PIKONI.Warszawa